www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 627 napja lejárt

             Link megjelenítése

Hanna Instruments Hungary kft.

6726 Szeged,

Alsókikötő sor 11.

HUNGARY

Tel.: +36 62 542 644

A  Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, a Hanna Instruments Hungary kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek (vízanalitikai műszerek, tartozékaik és csomagolásuk) minőségi ellenőrzése (QC)

Elvárások:

  • Legalább középiskolai szakirányú végzettség (érettségi): vegyészet, gyógyszerészet, környezetvédelem, elektotechnika
  • Számítógép felhasználó szintű (alapfokú) ismerete
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Kiemelkedő monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Műszerek vagy vegyipari termékek minőségellenőrzésében vagy gyártásában szerzett tapasztalat
  • Vegyipari termékek csomagolásában, szállításra előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő cég;
  • Hosszú távú együttműködés;
  • Kiváló csapat, minőséges, megbízható és növekvő termékpaletta;
  • Munkavégzés helye: Szeged;
  • Munkaidő: 08:00-17:00.

Részletes szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Csongrád
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő