www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 886 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 Feladatok:

  • Fémipari termékek, alkatrészek vizuális ellenőrzése (5-15 kg darabonként),

  • Minőségi hibák kiszűrése,

  • Ellenőrzési dokumentációk folyamatos vezetése.

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség,

  • Precizitás,

  • Jó látás és színlátás,

  • Többműszakos munkarend vállalása,

  • Monotónia tűrése.

Előnyt jelent:

  • Minőségellenőrzési gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés,

  • Kiemelt bérezés,

  • Béren kívüli juttatás próbaidő alatt is.

Munkavégzés helye:

  • Mór.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Minőségellenőr” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő