www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 944796

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • telekommunikációs termékek minőségellenőrzése, hibák kiszűrése,
  • komissiózott áru darabszámának és csomagolásának ellenőrzése,
  • felettes utasításainak betartása,
  • üzemi szabályok betartása.
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés,
  • munkába járás céges buszjárattal több településről,
  • béren kívüli juttatás,
  • 2-3 műszakos munkarend,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália 2 ipari park.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehetséges, az üzenet tárgyában a referenciaszám (DME-01) megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével.