www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező nyugat-erurópai cégek beszállítója munkatársat keres fémipari területen

minőségellenőr

munkakörbe.

Feladatai:

  • a minőségirányítási rendszer működésének felügyelete, szakmai támogatása,
  • a termékek gyártásközi- és végellenőrzése, valamint dokumentálása,
  • a beérkező anyagok, termékek minőségi ellenőrzése,
  • ellenőrző-, mérő- és vizsgálóberendezések kezelése.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • magas szintű rajz olvasási készség,
  • méréstechnikai és mérőeszköz ismeret,
  • minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • ISO 9001-2008 Szabvány ismeret.

Amit kínálunk:

  • bérezés megyegyezés szerint,
  • utazási költségtérítés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel,
  • fejlődési lehetőség magas szintű mérőgépek kezelésének elsajátításában.

Munkavégzés helye: Balmazújváros

Jelentkezéseket fényképes szakmai önélatrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő