www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális energetikai vállalat

MINŐSÉGELLENŐR

pozícióba, tartós külföldi munkavégzésre munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Acélszerkezetek, tartályok, csőhálózatok gyártásának, kivitelének folyamatos minőségi, és mennyiségi ellenőrzése a gyártás megkezdésétől a végátvételig;
  • termékek csomagolásának ellenőrzése;
  • részvétel a termékek megrendelőnek történő átadásában;
  • termékek minőségi dokumentációjának ellenőrzése, átadási dokumentáció összeállítása;
  • alvállalkozóknál a gyártási ütemterv szerinti előrehaladás ellenőrzése;
  • a kapcsolódó folyamatok önálló koordinálása, szervezése;
  • az árufeladások ellenőrzése.

Szakmai elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú, műszaki végzettség, és
  • műszaki rajzok megbízható olvasása, értelmezése (AutoCad programban), és
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, és
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office programcsomag), és
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, és
  • 3-4 éves szakirányú gyakorlat.

Személyes elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • szervezőkészség;
  • rugalmasság;
  • utazási hajlandóság bel-és külföldön egyaránt.

Előnyt jelent:

  • További nyelvek ismerete;
  • roncsolás-mentes anyagvizsgáló végzettség, hegesztési ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • kihívást jelentő, önálló munkakör;
  • magas hozzáadott értékű termékek gyártásának minőségi felügyelete;
  • szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye:
Egyiptom/Törökország/Mexikó

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol