www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező nyugat-európai cégek beszállítója munkatársat keres

minőségellenőr

munkakörbe.

Feladatai:

  • a minőségirányítási rendszer működésének felügyelete, szakmai támogatása,
  • a termékek gyártásközi- és végellenőrzése, valamint dokumentálása,
  • a beérkező anyagok, termékek minőségi ellenőrzése,
  • ellenőrző-, mérő-  és vizsgálóberendezések kezelése.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • magas szintű rajz olvasási készség,
  • méréstechnikai és mérőeszköz ismeret,
  • minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • ISO 9001-2008 szabvány ismerete.

Munkavégzés helye:

Balmazújváros

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint,
  • utazási költségtérítés,
  • fejlődési lehetőség magas szintű mérőgép kezelésének elsajátításában,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő