www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR

  • A hirdetés 859 napja lejárt

FELADATOK:

  • Multinacionális cégeknél (autóipar, elektronikai ipar) történő minőségellenőri feladatok, határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Részére kiadott mérőeszközök megfelelő, előírás szerinti történő használata
  • Tevékenységével összefüggő dokumentációk töltése, naprakészen tartása
ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Jó látás és kézügyesség (jó színlátás)
  • Monotonitástűrő képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Mobilitás
  • Hasonló munkakörben szerzett min 1-2 éves releváns tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első  számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag Munkavégzés helye: Hatvan; Miskolc
  • Munkába állás kezdete: azonnal

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.

A nemzetközi nagyvállalat több mint 4500 szakemberével 4 kontinens 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

Helyek Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő