www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani, minőségbiztosítással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari termékek minőség ellenőrözése

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó látás és kézügyesség (jó színlátás), precizitás
  • Monotonitástűrő képesség
  • 12 órás munkaidő, több műszak vállalása
  • Céges buszjárat nincs, így elsősorban helyiek jelentkezését várjuk, vagy olyanokét akik meg tudják oldani a bejárást több műszakban

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hatvan (Munkába járás polgári buszjárattal, költségtérítés ellenében)
Helyek Hatvan
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő