www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

minőségellenőr

munkatársat határozott idejű 2-3 hónapos munkavégzésre Franciaországba!

Feladatok:

  • legyártott termékek vizuális és /vagy műszaki szakszerű mérése, minőségének ellenőrzése
  • hibák észlelése esetén visszajelzés és dokumentáció készítése a csoportvezetőnek

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • minimum középfokú angol nyelvismeret, francia nyelvismeret előny
  • felhasználói szintű Ms Office ismerete
  • min. 1-2 éves tapasztalat
  • terhelhetőség, monotónia tűrés
  • rugalmasság
  • jó kézügyesség
  • pontos, precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Munkakezdés: 2015.január vége
  • Normál munkarend
  • Munkavégzés helye: Franciaország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az alábbi e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, fizetési igény megjelölésével!

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol