www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 800 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Oroszlány

Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes!

Feladatok:

  • Legyártott termékek vizuális minőségének ellenőrzése
  • Hibák észlelése esetén visszajelzés az összeszerelő kollégáknak és vezetőknek
  • Műszakvezetők utasításainak maradéktalan végrehajtása
  • Termelési terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Autóipari gyártásban vagy gyártósori munkában szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Előny:

  • Vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú, műszaki végzettség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye: Oroszlány
  • Munkarend: három műszak
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével -  az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014