www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 884854

Logisztikai partnercégünk számára keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • a gyártott termékek minőségellenőrzése, hibák kiszűrése,
  • selejtes termékek kezelése, dokumentálása,
  • minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • üzemi szabályok betartása,
  • munkaterület tisztántartása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés, terhelhetőség,
  • önállóság, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlék,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy
  • (bejárás céges busszal Budapest és Tatabánya irányából biztosított)
Kapcsolat:
Referencia kód: DME-01
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.