www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 725 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Bejövő és kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Selejtes termékek kezelése
  • Adatok összegyűjtése, jelentések készítése
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Egyéb:

  • Műszakrend: Három műszak
  • Ingyenes céges busz biztosított Budapest és Tatabánya irányából

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő