www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 886 napja lejárt

A Sematic olasz cégcsoport a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

A nyíregyházi székhelyű SEMATIC gyár fejlődésének köszönhetően keresi a legjobb jelölteket az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a termelő – és támogató területekkel
  • Műszaki rajzok értelmezése, olvasása, eszerinti ellenőrzési feladatok elvégzése, dokumentálása
  • Mérőeszközök rendszeres kalibrálása
  • Segít a külső reklamációk feltárásában és megoldásában
  • Selejtcsökkentést célzó akciók és projektek önálló irányítása
  • Gyártásközi ellenőrzési folyamatok betartásának felügyelete
  • Auditokra való felkészülés

Elvárás:

  • Műszaki középfokú végzettség, legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Folyamatmenedzselési tapasztalat, Hibaanalízis / 5 Miért? – rendszer ismerete
  • Mérőeszközök használatában tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség, döntéshozatal, felelősség vállalás
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Többműszakos munkarend
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Utazási támogatás

Előny:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkakezdés:

  • Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a lenti email címre küldje el.

Sematic Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő