www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 856590

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Minőségellenőr. Felelős a gyártási folyamat minőségének ellenőrzéséért.

Feladatok:
  • mintadarab és hibás áramkör összevetése,
  • gyártásközi mérések elvégzése,
  • a hibák elemzése, minősítése és azonnali jelentése a gyártóegység számára,
  • a hiba rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,
  • elemzésre váró egységek beazonosítása, alacsony szinten tartása.
Elvárások:
  • Középfokú szakvégzettség (műszaki vagy elektronikai),
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Méréstechnikai szakismeret
  • min. 2 éves minőségellenőri tapasztalat.
Előny:
  • 5S szabály és Lean alapelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Vonzó béren kívüli juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió