www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.10.
Hirdetés azonosító: 848119

Európában piacvezető partnerünk számára keresünk fröccsöntödei minőségellenőr kollégát azonnali kezdéssel Csepelre!

Feladatok:

- Termékek minőségének ellenőrzése, dokumentálás
- Mért adatok regisztrálása, SPC vezetése
- Minőségi probléma esetén azonnali jelentés, beavatkozás
- Termékzárolások elvégzése, selejtezés
- Operátorok ellenőrzése a termékminőség szempontjából
- ISO TS 16949 dokumentumok rá eső részének kezelése
- Minőségügyi szempontból a vevő képviselete a gyártás során

Elvárások:

- min. 1 év minőség-ellenőrzés, műanyag, autóipari tapasztalat
- Jó kommunikációs készség
- Határozott, önálló munkavégzés, döntéshozatal
- Alaposan adminisztráló
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (elengedhetetlen)
- Mérőeszköz (tolómérő, mérőóra, és profil projektor)kezelés
ismeret (elengedhetetlen)

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem,
- kedvező munkakörülmények,
- német vállalat biztos háttere.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a