www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 842215

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Móri partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termelés által előállított termékek vizuális ellenőrzése
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Középfokú végzettség
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
Munkavégzés helye:
  • Mór
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra, három műszak
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a móri irodánkban: 8060 Mór, Vasút utca 12. (Tel.:22/562-007)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Mór