www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Feladatok:

  • Biológiai,analitikai minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése
  • Dokumentálás, dokumentumok felülvizsgálata
  • Mintavételi terv elkészítése
  • GMP szerinti tisztatérben végzendő munka vállalása
  • Mintavétel

Elvárások:

  • felsőfokú: vegyész, biológus, biotechnológus, vegyészmérnök,gyógyszerész végzettség,
  • angol nyelvismeret

Előny:

  • GMP ismerete
  • gyógyszergyári esetleg élelmiszeriparban, vegyiparban szerzett tapasztalat,

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Pilisborosjenő.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő