www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 703740

Kecskeméti partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • alkatrészek vizuális minőségellenőrzése
  • termékek minőségéről nyilvántartások vezetése
Elvárások:
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • monotónia tűrése,
  • pontosság
Előny:
  • minőségellenőri tapasztalat
  • kecskeméti lakos
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Egyéb:
  • egyszerűsített foglalkoztatás (alkalmi munkavállaló)
  • heti max. 5 munkanap.
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül a pozíció megjelölésével, vagy személyesen az irodánkban: 6000 Kecskemét,Nagykőrösi út 30. Referencia szám: KM01