www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.25.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Budapesti telephelyű, nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó partnerünk
IX.kerületi telephelyére keresünk Minőségellenőr munkatársakat határozatlan időre, hosszútávra!

Pozíció leírása / Job description

- Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzése
- Termékek előkészítése, csomagolása
- Folyamatok betartása és a berendezések felelősséggel történő használata

Elvárások / Requirements

- Legalább alapfokú végzettség (középfokú végzettség előnyt jelent a pozíció betöltéséhez)
- Precíz, megbízható munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes bérezés
- BKK bérlet 100%-os térítése, távolsági bérlettámogatás!
- Erzsébet utalvány (11.000 Ft/hó)
- Egészségprogram, ingyenes sportolási lehetőség, masszázs

Bejárás:
Közvágó Hídtól 15 percre az 54/55 BKV busszal
Boráros Tértől 22 percre az 54/55 BKV busszal
Örs Vezér Teréről 35 perc 3-as villamossal

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

Cégnév elrejtése

Nagy múlttal rendelkező nyugat-európai cégek be...
Balmazújváros, Hajdú-Bihar

M-FlexiLog Kft.

A végtermék egy vagy több jellemzőjének vizsgál...
Békéscsaba, Békés

ArcelorMittal Distribution Hungary Kft.

Minőségellenőr Főbb feladatok, munkák: Csepeli ...
XXI. kerület, Budapest, Pest