www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Fémforgácsolással foglalkozó Kft, miskolci munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

Minőségellenőrt

Egyedi és kis szériás gépalkatrészek gyártásának minőségügyi támogatásához keresünk gépipari gyakorlattal rendelkező szakembert. Minőségügyben és méréstechnikában szerzett jártasság előnyt jelent.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat a minőségellenőrzés területén,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Minőségügyi eszközök ismerete (8D, 5Why, ellenőrzési terv, folyamatábra, halszálka diagram)
  • Kézi mérések területén szerzett tapasztalat
  • Koordináta mérőgépen szerzett tapasztalat előny
  • Alapos műszaki rajz ismeret, alak és helyzettűrések ismerete
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Gyártási folyamat minőségi támogatása
  • Termékek ellenőrzése a minőségi elvárások, előírások szerint (gyártás közben és késztermékként is)
  • Technológiai utasítások és minőségi elvárások ismerete és ezek kommunikálása a gépeken dolgozók felé
  • Előírt nyilvántartások vezetése (jegyzőkönyvek, jelentések stb.)
  • A meghatározó kritériumok alapján a termékek precíz ellenőrzése
  • A gyártósorok termékeinek gyártásközi vizsgálata, végellenőrzése, átvétele
  • A minőségi követelmények teljeskörű képviselete és betartása
  • A gyártást támogató műszeres mérések elvégzése
  • Gyártás felé visszacsatolás a hibákról
  • Selejtelemzésekben aktív részvétel
  • Megelőző-, hatékonyságnövelő intézkedésekre javaslatok adása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya (próbaidő lejárta után)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Miskolc

Szakmai fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várunk!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű