www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés tegnap lejárt
Minőségellenőr munkakörbe

    keresünk munkatársat

Feladatkör:

  • Gyártott termékek ellenőrző mérése a műveletközi és végellenőrzések során -
  • Az elvégzett ellenőrzések dokumentálása
  • Hibás anyagok, termékek és dokumentumok zárolása
  • Mérőeszközök nyilvántartásának kezelése
  • Közreműködés a hibák okainak feltárásában

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány, műszaki beállítódottság
  • Megbízható mérőeszköz és rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó munkabíró képesség
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • Kitartás,határozottság
  • Jó alkalmazkodóképesség
  • Önnállóság, döntési képesség
  • Kétműszakos munkarend

Amit kínálunk:

  • Lemez jellegű, valamint hegesztett alkatrészek mérésében szerzett gyakorlat
  • 3 D koordinátamérõ-gép ismerete
  • Ultrahangos vizsgálatok ismerete

Jelentkezni lehet a lenti e-mail címen, önéletrajz megküldésével.

Helyek Gödöllő
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű