www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Company_icon Wellis Magyarország Zrt.
  • Location_icon Dabas, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt. felvételt hirdet

minőségellenőr

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Folyamatos gyártásközi ellenőrzés
  • Késztermékek vizuális ellenőrzése, tesztelése
  • Feltárt hibák dokumentálása, javítás elrendelése
  • Javítás utáni utóellenőrzés elvégzése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártó cégnél minőségellenőri gyakorlat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kezdő fizetés: bruttó 210.000 Ft/hó
  • Munkaidő: H-P 6:00-14:50
  • Céges buszjárat a következő településekről:
    • Gyál
    • Vecsés
    • Bugyi
    • Alsónémedi
    • Újlengyel
    • Tatárszentgyörgy
    • Dabas
    • Kakucs
    • Ócsa
    • Inárcs
    • Örkény
    • Hernád
    • Újhartyán
    • Táborfalva
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Heti gyümölcsnap
  • Kulturált munkakörülmények
  • Kellemes munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • A munka ellátásához szükséges képzések támogatása
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Próbaidő után munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti  e-mail címre, vagy hozza el személyesen telephelyünkre: Dabas, Mánteleki út HRSZ 0417

Helyek Dabas
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű