www.cvonline.hu
Minőségellenőr
Trenkwalder Kft
Régió: Heves, Heves
Hozzáadva: 2017.11.08.
Jelentkezési határidő: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1200004
lejárt

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2 műszakos munkarendbe munkatársakat keresünk:

Feladatok:

  • A gyártás minőségbiztosítási feltételeinek ellenőrzése
  • Gyártási dokumentációk ellenőrzése
  • Szúrópróba ellenőrzést tart a termék gyártása közben, dönt a termék felhasználhatóságáról
  • Nem megfelelősség esetén jelentést tesz a minőségbiztosítási mérnök felé
  • Reklamáció esetén részt vesz azok kivizsgálásában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Műszaki rajzolvasási ismeret
  • Üzemi területen szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem (függ a szakmai tapasztalattól, illetve bérigény megadását is kérnénk)
  • 2 műszakos munkarend
  • 30%-os műszakpótlék 18 és 22 óra között
  • Nettó 15000 Forint Cafeteria próbaidőd követően
  • 10% prémium
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Szücsi, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyössolymos, Nagyréde, Domoszló, Markaz, Abasár, Pálosvörösmart, Mátrafüred, Nagyfüged, Karácsond, Adács, Atkár, Gyöngyöshalász
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.