www.cvonline.hu

Építsd tovább velünk a karriered!

Pozíció: Minőségellenőr

Munkavégzés helye: Nemesvámos, Veszprém

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és mozsgában tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz az Arconic-Köfém Kft. nemesvámosi csapatához – változtass az életeden!

Feladatok:

  • Alapanyagok, termékek ellenőrzésének végrehajtása a vonatkozó ellenőrzési tervek és munkautasítások alapján;
  • Ellenőrzés eredményeinek dokumentálása minőségügyi feljegyzéseken, valamint vállalatirányítási rendszerben (Oracle);
  • Részvétel az anyagvizsgálati laboratóriumban történő mérésekben.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Minőségellenőrzés területén szerzett néhány éves tapasztalat;
  • Dimenziómérési gyakorlat (tolómérő, mikrométer, projektor);
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség;
  • Nemzetközi multinacionális környezet;
  • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények;
  • Munkába járás támogatása;
  • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz);
  • Magas műszakpótlék;
  • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés.
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási ellenőr, Mérnök / Műszaki
Régió Nemesvámos
Veszprém
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű