www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Orosháza, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hegesztő üzemi tételes átvételek
  • First off darabok ellenőrzése
  • VT majd PT, MT vizsgálatok elvégzése, méretellenőrzések, gravírozási feladat.

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség

Előny:

  • Hegesztő szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Békés
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű