www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 73 napja lejárt

Partnerünk szegedi telephelyére keresünk munkatársakat

MINŐSÉGELLENŐR

munkakörbe!

Megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Autókábel gyártósor végén a késztermék tesztelésének felügyelete tesztpadok segítségével
  • gyártás folyamán az egyes munkahelyeken beavatkozás szükség esetén
  • munkafolyamatok dokumentálása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Előny: Műszaki irányú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Év végi prémium
  • Munkaruha biztosítása
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szeged
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519