www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1156256

1 vagy több műszakos munkára, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási tételek figyelemmel kísérése
  • Mintavétel a termelésből
  • Tesztminták készítése, azonosítása - tesztek önálló elvégzése, szükséges űrlapok vezetése
  • Termelési műszakvezetők és a colorist-ok tájékoztatása az eredményekről
  • Teszt eredmények és a minták rendezése és tárolása, hibás termékek zárolása
  • A labor és a fröccsöntő terület tisztán tartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Legalább egy éves munkatapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Színlátás

Juttatások:
  • Bruttó 161.000 forintos alapbér + műszakpótlék
  • Megegyezés szerint túlóra vállalása
  • Bruttó 35.000 forint elérhető jelenléti bónusz
  • Nettó 15.000 forint Cafetéria, már a próbaidő alatt is
  • Munkába járás támogatása
  • 1 vagy több műszakos, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámon: +3670 66 55 283, küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya