www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Hozzáadva: 2017.06.01.
Hirdetés azonosító: 1156247

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Telekommunikációs termékek minőségellenőrzése, hibák kiszűrése
  • Komissiózott áru darabszámának és csomagolásának ellenőrzése
  • Üzemi szabályok betartása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Fizikai terhelhetőség,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés +cafeteria
  • Stabil vállalati környeze
  • Ingyenes céges buszjárat: Budapest, Budaörs, Felcsút, Zsámbék, Bicske, Mány, Vértesszőlős Tatabánya, Herceghalom érintésével.
  • 1. ledolgozott hónap után belépési bónusz

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest