www.cvonline.hu

Minőségellenőrzés Székesfehérváron

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1154374

AZONNALI ÁLLÁSLEHETŐSÉG SZÉKESFEHÉRVÁRON! Szeretne olyan munkahelyet, ahol előre kiszámítható bérrel és plusz juttatásokkal is számolhat? Nem szeretne aggódni a napi munkába járáson? Akkor NÁLUNK a helye! pozícióba keresünk dolgozókat SZÉKESFEHÉRVÁRI Partnerünk megbízásából azonnali belépéssel!
Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális és mechanikai ellenőrzése
  • Műszakvezető által megadott feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Sikeres tesztírás

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes munkásjárat
  • Emelt műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye:Székesfehérvár

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését jelentkezzen: Személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatti irodájában, telefonon a 70/489-8500 számon vagy önéletrajz küldéssel a megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár