www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1153748

AZONNALI ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Szeretne olyan munkahelyet, ahol előre kiszámítható bérrel és plusz juttatásokkal is számolhat? Nem szeretne aggódni a napi munkába járáson? Akkor NÁLUNK a helye! pozícióba keresünk munkatársakat MÓRRA!
Feladatok:

  • Alkatrészek vizuális és mechanikai ellenőrzése
  • Műszakvezető által megadott feladatok ellátása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • Kézügyesség
  • Terhelhetőség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes munkásjárat
  • Emelt műszakpótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Mór,

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését jelentkezzen: Személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatti irodájában, telefonon a 22/562-007 számon vagy önéletrajz küldéssel a megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Mór