www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Az álláshirdetés 56 napja lett aktiválva

Szeretne a szakmájának megfelelő munkát találni? Hosszú távon szeretne dolgozni? Mi segítünk Önnek! A következő pozícióba keressük a munkavállalókat:

A leendő munkatárs feladatai:

  • a termékelőállítási folyamatok során észlelt eltérések esetén azokra helyesbítő és megelőző tevékenységek indítása vagy indíttatása

  • az átvételi területen a meghatározott rend biztosítása és biztosíttatása

  • a gyártás folyamán, műveletenként, mintavételes ellenőrzések végrehajtása a ellenőrzési utasítás (és érvényes rajz) alapján

  • mérőgépek rendszeres kalibrálásának végrehajtása

  • a beszállítóktól beérkező áruk méréssel (kézi és/vagy mérőgépes) történő átvétele

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • műszaki rajz olvasása, értelmezése

  • hegesztési ismeretek

  • esetleges lakatos végzettség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • 3 vagy 4 műszakos munkarend

  • határozatlan idejű munkaviszony

  • kiemelkedő bérezés

  • túlórázási lehetőség, megfelelő honorálás mellett

  • céges buszjáratok Kecskemétről illetve Kecskemét közeli településekről

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 505 02 16-os telefonszámon hétköznapokon!