www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 97 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata, Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Minőségbiztosítási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Metrológiai mérések végzése (kézi mérések, érdességmérés, kontúrmérés, CMM)
  • Mérési eredmények értékelése, dokumentálása

Elvárásaink:

  • Középiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség

Előny:

  • Gépészeti vagy minőségirányítási ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő