www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Minőségellenőrt

keresünk budapesti, XV. kerületi telephelyre!

Autóipari préselt, hegesztett alkatrészek gyártásával, szerszámkészítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk minőségellenőr kollégát.

Feladatok:

  • Biztosítani a hibamentes gyártást és beszállítást a gyártásindítási, gyártásközi és végellenőrzés által
  • Megfelelni a cég minőségügyi politikájának és rendszerének
  • Vezetni az előírt dokumentációt
  • Méréseket, kalibrálásokat végezni
  • A termelés hatékony támogatása, mindenkori minőségügyi kritériumok és vevői elvárások alapján

Elvárások:

  • Minőség iránti elkötelezettség
  • Folyamatszemlélet
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlesztés iránt
  • Precizitás
  • Középfokú végzettség
  • Anyagismeret
  • Mérési, rajzolvasási ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949:2009, ISO 9001:2008, VDA szabványok ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • 3D mérőgép ismerete

Amit kínálunk:

  • Autóipari projectekben való részvétel
  • Stabil hátterű, magyar tulajdonú cég – alkalmazotti jogviszony
  • Továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő