www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Frissítve 11 napja

Új gépjárművek szakszerű tárolásához keresünk felelősségteljes munkára
Minőségellenőr munkatársakat Budaörsre hosszú távra

Feladatok:

Meghatározott feltételek alapján gépjárművek átvizsgálása, vég kontroll a gépjárműveken.

Elvárások:

nyolc általános iskolai végzettség
jó fizikum, monotónia tűrés
gyors és precíz munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
felelősség teljes hozzáállás

Juttatások:

Stabil cég
Hosszú távú stabil munkahely
Jó csapat

Munkaidő: H-P-ig 07,00-15,50-ig és 09,00-17,50-ig tartó műszakokban
Bérezés: bruttó 840,-Ft/óra+cafetéria (17000 Ft/hó)+egyéb pótlékok
Munkavégzés helye: Budaörs
Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest