www.cvonline.hu
Minőségellenőr
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094229
lejárt

Csiszolószerszámok gyártásával foglalkozó partnercégünk XIX. kerületi telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártás során a termékek ellenőrzése;
  • előírt adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • alapfokú végzettség (érettségi előny);
  • pontos munkavégzés;
  • monotonitás- és stressz tűrés.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali kezdés;
  • Alapbéren felüli mozgóbér.

Egyéb információ:

  • Munkarend: 3 műszak;
  • Betanulási lehetőség a helyszínen.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.