www.cvonline.hu

Minőségellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1087505

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • gyártásközi - és késztermék minőségének ellenőrzése,
  • minőségi elvárások betartatása,
  • meghatározott folyamatok betartása,
  • belső szabályzatok betartása,
  • minőségirányítási és környezetvédelmi előírások betartása.

Elvárások:
  • minimum szakmunkás bizonyítvány,
  • hasonló területen: minőségellenőrzésben, lehetőleg gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • monotonitástűrés,
  • jó látás,
  • önálló és pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu