www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Az állásajánlat lejárt.

Apex Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat Veresegyházi céghez

minőségellenőr

munkakörbe, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:
Minőségügyi dokumentáció, termékminőség folyamatos ellenőrzése, bejövő áru ellenőrzés, megfelelőségi nyilatkozatok, nem megfelelőségi jegyzőkönyv kiállítása minőségi probléma esetén, döntéshez szükséges mérések és elemzések elvégzése. Javított darabok minőségellenőrözése, auditokban való részvétel.

Elvárások:

  • Műszaki szakmunkás végzettség, 2-3 év minőségellenőrözési tapasztalat, számítástechnikai ismeretek

Előny: műszaki érettségi / technikum, autocad ismeret, angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk!

Apex Kft.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Munkavégzés helye Veresegyház
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Veresegyház