www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Frissítve 73 napja

Szeretne elhelyekzedni a munkaerőpiacon? Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Akkor ne habozzon, jelentkezzen akár még ma a következő munkakörre:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Előírt mérések, vizsgálatok elvégzése és dokumentálása a divízió által előállított alkatrészeken.
  • Karbantartási és kalibrációs tevékenységek folytatása a mérés során használt mérőeszközökön, mérőgépeken.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny

  • Metrológiában szerzett jártasság
  • Műszaki irányú végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazás támogatása

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06202160043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés