www.cvonline.hu
Minőségellenőr
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1080715
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. Kiskunfélegyháza környéki megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártásközi- és végellenőrzési feladatok szakmai koordinálása
  • A minőségellenőrzési folyamatok hatékonyságának javítása
  • Furatok, lemez vastagság mérése
  • Különböző mérőeszközök hazsnálata  pl.: tolómérő, mikrométer
  • Méretháló alkalmazása és ismerete
  • Az ide vonatkozó dokumentáció szakszerű kezelése
  • Kapcsolattartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gépipari/ Gépgyártás technológus végzettség
  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria-csomag
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Bejárás támogatás

Egyéb:

  • 1 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.