www.cvonline.hu

Minőségellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1080466

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártósori végellenőrzésben való részvétel
  • Minőségbiztosítási munkafolyamatok ellátása a munkaállomás ellenőrzési listáiban foglaltaknak megfelelően
  • Hibák visszajelzése a gyártás, mérnökség és minőségbiztosítás felé
  • Napi riportok készítése az eredményekről és azok közzététele
  • Fejlesztési javaslatok tétele a hibák megelőzése és csökkentése érdekében

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Gyártási területen szerzett 1 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest