Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR


  • A hirdetés 384 napja lejárt

  Feladatok:

  • Alkatrészek, részegységek, összeállítások ellenőrzése rajzok és ellenőrzési utasítások alapján (geometria, funkció, esztétika)

  Elvárások:       

  • Gépésztechnikus végzettség
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

  Munkavégzés helye:

  • Kecskemét környéke

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségellenőr

Trenkwalder Kft

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...
Heves, Heves


Minőségellenőr

Arconic-Köfém Kft.

Feladatok: Alapanyagok, termékek ellenőrzésének...
Nemesvámos, Veszprém


Minőségellenőr

Prohuman

Munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel autói...
Komárom-Esztergom