Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR


  • A hirdetés 173 napja lejárt

  Feladatok:

  • Alkatrészek, részegységek, összeállítások ellenőrzése rajzok és ellenőrzési utasítások alapján (geometria, funkció, esztétika)

  Elvárások:       

  • Gépésztechnikus végzettség
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!

  Munkavégzés helye:

  • Kecskemét környéke

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségellenőr

PROHUMAN

Multinacionális partnerünk megbízásából keresün...
Pest


Minőségellenőr

Hire-One Kft.

 Legyünk együtt sikeresek!   Autóipari beszállí...
Tatabánya, Komárom, Tata, Tata


Minőségellenőr

Trenkwalder Kft

Kapuvár vonzáskörzetében található gépgyártó pa...
Győr-Moson-Sopron