www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1076483
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg orvosi segédeszközöket és többfunkciós ápolószereket, kontaktlencséket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal minőségellenőri fealdatok ellátására.

Feladatok:

  • Az elkészült termékek minőségének vizsgálata
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább alapfokú végzettség (8 általános)
  • 3 műszak vállalása (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)
  • Folyamatos munkarend (6 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Kiváló látás
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Érettségi

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes órabér
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Erzsébet utalvány, bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjáratok a dolgozók részére a következő városokból:
    • Budapest
    • Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Dunaharaszti
    • Vecsés, Gyál
    • Monor, Üllő
    • Gyömrő, Maglód
    • Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa
    • Abony
    • Tápiószentmárton, Tápióbicske, Pánd, Káva, Bénye, Gomba
    • Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül, vagy a 06-70/452-0804 telefonszámon vagy önéletrajz elküldésével a Link megjelenítése email címen.