www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR

  • A hirdetés 219 napja lejárt

A Miell Quality Kft. munkatársat keres folyamatosan fejlődő csapatába, alkalmi és állandó munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Előírások alapján autóipari termékek összeszerelése, tesztelése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Autóipari termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártás során készülő termékek ellenőrzése

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend
  • Rugalmasság

Amit mi ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Győr és Mosonmagyaróvár környéke

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő