www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 306 napja lejárt

Szeretne egy stabil magyar háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni? Jó a monotonitás tűrő képességed és precíz vagy? Jelentkezzen hozzánk. Fémipari megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékek ellenőrzése, válogatása

  • Termékekhez kötődő adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Fémipari tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.