www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 185 napja lejárt

Dinamikus csapatunkba keresünk Minőségellenőr munkatársat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

www.oerlikon.com

Feladatok:
-A termékek és alkatrészek végellenőrzése a
gyártási- és műveleti utasításoknak megfelelően
–A gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi adatok
és mutatók (pl. selejtek, javított alkatrészek, stb.)
számítógépen történő nyilvántartása
–Az operátorok önellenőrzésének folyamatos
megfigyelése
–A minőségellenőrzési folyamatok szakszerű
dokumentálása
A gyártási folyamat megfigyelése (a gyártási szabálytalanságok észlelése és
megszüntetése érdekében)
Igeiglenes operátori feladatok végzése

Elvárások:
-Szakirányú technikusi vagy szakmunkás
 végzettség

-Műszaki rajz olvasása, mérőeszközök
 használatának ismerete

-2- 3 éves gépgyártás területén szerzett  tapasztalat
-Angol nyelv ismerete

-Minőségbiztosítási előírások ismerete
-Pontos, precíz munkavégzés
-Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk:
-Dinamikus csapat, nemzetközi környezet

-Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai
 fejlődési lehetőség

-Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címen lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út1/C
4031 Debrecen
Hungary

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő