www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1059992
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk diák munkavállalót minőségellenőri pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Autóalaktrészek ellenőrzése munkautasítás alapján
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, precíz ellátása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Munka jellegéből fakadóan fiúk jelentkezését várjuk
  • Aktív, nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00 vagy 22:00-06:00 (hétvégi túlóra előfordulhat)

Előnyt jelent:

  • Heti 5 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Igényes környezet
  • Br. 800 Ft/óra alapbér + Mt. szerinti pótlékok

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot .doc vagy .pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!