www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi

munkakörbe:

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
  • Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
  • A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
  • A hibás, nem megfelelő termékek állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Műszaki ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális cég stabil háttérrel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát „Minőségellenőr” jeligére az alábbi e-mail címre.

További információ:+36-30-412-7676

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő