www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése és dokumentálása közti- és késztermékekből
  • Mintavételezési feladatok ellátása
  • Vizsgálati munkautasítások készítése, karbantartása

Szükséges végzettség, képzettség, kompetenciák:

  • Felsőfokú végzettség (biológus, biotechnológus, biomérnök, vegyész)
  • Angol nyelvismeret
  • Hatósági jogszabályi követelmények, valamint a cég szabályzatainak betartása
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • GMP ismerete
  • Szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pilisborosjenő

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő