www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Feladatok:

•    A megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
•    A beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és szükség szerint méréssel történő ellenőrzése
•    A selejtes anyagok zárolása
•    Dokumentációk kitöltése
•    Kapcsolattartás

Elvárások:

•    8 általános iskolai végzettség
•    Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat vagy érettségi
•    3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

•    Versenyképes fizetés
•    Cafetéria juttatás
•    Bónusz rendszer
•    Céges buszok Budapestről és a környező településekről (KÖKI, Határ út, Déli pu., Sasadi út, Népliget, Stadionok)
•    Munkavégzés helye: Gyál, Páty/Biatorbágy

Előnyt jelethet:

•    Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat és az angol nyelvtudás
•    Releváns szakmai végzettség vagy szakmunkás végzettség

Érdeklődni a pozícióról a +3670/4550213 telefonszámon tud!

Helyek Biatorbágy
Gyál
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő