www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 513 napja lejárt

A 40 éves tapasztalattal rendelkező finn tulajdonú Scanfil nemzetközi bérgyártó és rendszerszállító az elektronikai és fémiparban.  Dinamikus fejlődésének köszönhetően a Scanfil, a világ számos pontján megtalálható, mára már világszerte Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában 3500 főt foglalkoztató globális gyárhálózat. A Scanfil biatorbágyi gyártóegysége, 2001 óta végez fémmegmunkálási gyártótevékenységet. Tipikus termékei közé tartoznak a mobil- és kommunikációs hálózati eszközök és egyéb fémipari termékek.

A Scanfil biatorbágyi gyártóegységébe keres kollégát, a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező anyagok utasítás szerinti ellenőrzése, dokumentálása,
  • Nem megfelelő termékek kezelése, zárolási folyamatban való részvétel,
  • Funkcionális tesztek elvégzése,
  • Termékek mérőszobában történő mérése, mérési jegyzőkönyv készítése,
  • Szállítandó egységek minősítése (ill. újraminősítése),
  • Adatfelvitel, beszámolók elkészítése,
  • Gyártási folyamatok nyomonkövetése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (műszaki végzettség előny!),
  • Gyártásban szerzett min. 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • Precíz hozzáállás, nagy figyelem a hatékonyságra és a minőségi szempontokra,
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség, rugalmasság,
  • Windows és MS office PC ismeretek.

Előny:

  • Teszt operátori tapasztalatok
  • Lemezmegmunkálás, hegesztés, elektronika területén szerzett tapasztalat,
  • Felületkezelő és porfestő technológia ismerete.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Juttatási csomag (cafeteria, bejárás támogatás, jelenléti bónusz).

Önéletrajzát –erre a hirdetésre való hivatkozással -  bérigény feltüntetésével, az alábbi email címre várjuk.

Scanfil Kft., 2051 Biatorbágy, Rozália park 5-7.,

Céginformáció: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő